Newsletter
ODBIERZ 10% RABATU NA ZAKUPY! Zapisz się do newslettera Megaphone i otrzymaj 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy! Nie przegap informacji o promocjach i nowościach!

Marka Megaphone powstała z chęci zmieniania świata na lepsze. W sposób etyczny i zrównoważony tworzymy doskonałe jakościowo ubrania, które świetnie wyglądają przez lata. Każdy wzór to wyraz zaangażowania a zarazem dzieło jednego z wybitnych polskich grafików. Aż 1/3 zysków przekazujemy NGO'som. Razem zmieniamy świat!

O nas

Nie jesteśmy zwykłą firmą odzieżową. Być może brzmi to patetycznie ale powstaliśmy by walczyć o wolność, o szacunek dla każdego człowieka, o wolne sądy i czyste środowisko. Jesteśmy małżeństwem ale również świadomymi obywatelami, którzy nie zgadzają się z kierunkiem w jakim zmierza Polska pod rządami PiS... a przy tym po prostu kochają modę! Dlatego postanowiliśmy tworzyć doskonałej jakości odzież z jasnymi, ważnymi przekazami - idealną zarówno na uliczne demonstracje, jak i do noszenia w codziennych sytuacjach. Nie motywuje nas chęć zysku lecz chęć zmieniania świata dlatego wszystkie wzory wyrażają to, w co wierzymy lub to, czemu się sprzeciwiamy. Wybraliśmy megafon na nasz symbol, bo to narzędzie ulicznych protestów. Sprawia, że głos, krzyk zyskuje większy zasięg. Chcemy być również Waszym głosem! Chcemy "krzyczeć" poprzez ubrania i pokazywać jak nas wielu. Razem z Wami chcemy zmieniać świat!

Nie ograniczamy się do haseł. Ogromną wagę przywiązujemy do sposobu działania. W tym, co istotne nie uznajemy kompromisów dlatego takie są nasze ubrania: odważne i dosadne w treści a jednocześnie wykonane z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości i z dbałością o każdy detal. Stawiamy na polską produkcję i lokalne więzi - wszystko od dzianin, po opakowania powstaje w promieniu 50 km od naszej siedziby w Katowicach. Pracujemy zgodnie z zasadami etycznej mody: nie tylko my ale i wszyscy nasi dostawcy płacą podatki w Polsce, zatrudniają na umowy o pracę i wdrażają rozwiązania przyjazne dla środowiska. To kosztuje ale nadrabiamy bezkonkurencyjną jakością! Wierzymy też, że tylko takie podejście do mody ma sens!

Sami od lat aktywnie działamy, demonstrujemy, przekonujemy, pomagamy. Mamy jednak świadomość własnych ograniczeń dlatego aż 5% wszystkich przychodów a więc ponad 1/3 zysków przekazujemy organizacjom pozarządowym działającym na rzecz wartości, w które wierzymy. Skala naszego zaangażowania jest zjawiskiem absolutnie unikatowym wśród  firm z branży odzieżowej i nie tylko. Jesteśmy dumni mogąc dokładać swoją cegiełkę do fantastycznej pracy jaką wykonują nasi przyjaciele. To możliwe tylko dzięki Wam - klientom i sympatykom marki Megaphone! Dziękujemy, że jesteście z nami! Razem zmieniamy świat! 

Z dumą wspieramy: 

https://federa.org.pl/

 

https://kph.org.pl/

https://zrzutka.pl/w3jxwz

https://ocalenie.org.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.