Newsletter
ODBIERZ 10% RABATU NA ZAKUPY! Zapisz się do newslettera Megaphone i otrzymaj 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy! Nie przegap informacji o promocjach i nowościach!

Marka Megaphone powstała z chęci zmieniania świata na lepsze. W sposób etyczny i zrównoważony tworzymy doskonałe jakościowo ubrania, które świetnie wyglądają przez lata. Każdy wzór to wyraz zaangażowania a zarazem dzieło jednego z wybitnych polskich grafików. Aż 1/3 zysków przekazujemy NGO'som. Razem zmieniamy świat!

Kontakt

Megafon jest narzędziem ulicznych protestów, sprawia, że głos, krzyk zyskuje większy zasięg. My właśnie chcemy być Waszym głosem, chcemy krzyczeć i pokazywać jak nas wielu. Razem z Wami chcemy zmieniać świat! 

Piszcie więc do nas! Z pomysłami i propozycjami. Piszcie co robimy dobrze, co możemy zrobić lepiej a co kompletnie nam nie wychodzi. Pomóżcie nam lepiej realizować nasze wspólne cele i wartości! Korzystajcie z poniższego formularza kontaktowego, dzwońcie (785857863) lub piszcie bezpośrednio na adres: info@megaphone.pl

 

Megaphone Sp. z o.o.

Ul. Jana III Sobieskiego 12/1

40-083 Katowice

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.